Bayan Kuaförü

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü

Toroslar / Mersin
5.0· Google'da 11 değerlendirme

Toroslar / Mersin bölgesinde hizmet veren bayan kuaförü. Ağda, Akrilik tırnak, Balyaj ve daha fazlası için hizmetleri, çalışma saatlerini, yorumları ve konumu bu sayfada bulabilirsiniz.

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü
KonumToroslar / Mersin
5.0Google Puanı
11Google Yorumu
8Hizmet
ToroslarBölge
Hakkında

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü, Toroslar, Mersin hizmet veren profesyonel bir Bayan Kuaförü. Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü bünyesinde Ağda, Akrilik tırnak, Balyaj, İple kaş alımı gibi öne çıkan işlemler sunulmaktadır. Salon, 11 değerlendirme üzerinden 5/5 puan ortalamasına sahiptir. Randevu, fiyat ve hizmet ayrıntıları için salonla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Salon türüBayan Kuaförü
BölgeToroslar / Mersin
Çalışma saatleriHaftalık saatler iletişim bölümünde
ProfilKuaförlerim salon rehberi
Hizmetler

Sunulan işlemler

Hizmet ayrıntıları ve uygunluk için salonla iletişime geçebilirsiniz.

Ağda
Akrilik tırnak
Balyaj
İple kaş alımı
Kalıcı makyaj
Kaş güzelleştirme
Kaş laminasyonu
Kaş şekillendirme
İletişim

Salona ulaşın

210. Cd. No:57 D:C
Pazartesi09:00 – 19:00
SalıKapalı
Çarşamba09:00 – 19:00
Perşembe09:00 – 19:00
Cuma09:00 – 19:00
Cumartesi09:00 – 20:00
Pazar09:00 – 17:00
Yol tarifi al
SSS

Sık sorulan sorular

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü nerede bulunuyor?

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü, 210. Cd. No:57 D:C adresinde hizmet vermektedir.

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü hangi hizmetleri veriyor?

Ağda, Akrilik tırnak, Balyaj, İple kaş alımı, Kalıcı makyaj, Kaş güzelleştirme, Kaş laminasyonu, Kaş şekillendirme ve benzeri işlemler sunulmaktadır.

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü ile nasıl iletişime geçebilirim?

0554 022 00 13 numarasını arayabilir veya WhatsApp bağlantısını kullanabilirsiniz.

Salon sahipleri için

Bu salon sizin mi?

Daha fazla görünürlük. Daha fazla müşteri. Daha profesyonel işletme.

Leyla Durer Beauty Studio Bayan Kuaförü sayfasını ücretsiz sahiplenin; salonunuzu, randevularınızı ve muhasebenizi tek panelden yönetin.

  • Salon sayfanız sizde: fotoğraf, hizmet, fiyat ve çalışma saatleri
  • Online randevu: 7/24 açık takvim, SMS hatırlatma
  • Ücretsiz ön muhasebe: gelir-gider, kasa, veresiye, stok, personel primi
  • AI saç analizi: 3 fotoğrafla yüz şekli ve model önerisi
  • Marketplace: onaylı toptancılardan %50'ye varan indirim
  • Kuaför Puanı: 500 hoş geldin puanı, seviye arttıkça indirim
Ücretsiz Sahiplen Nasıl sahiplenilir? Kurulum yok · Kredi kartı yok · Aylık ücret yok
Hemen Ara0554 022 00 13 Salona MesajWhatsApp'tan yazın