Güzellik Merkezi

Nefes Güzellik Merkezi

Şişli / İstanbul
5.0· Google'da 31 değerlendirme

Şişli / İstanbul bölgesinde hizmet veren güzellik merkezi. Hizmetler, çalışma saatleri, yorumlar ve konum bilgisi bu sayfada.

Nefes Güzellik Merkezi
KonumŞişli / İstanbul
5.0Google Puanı
31Google Yorumu
–Hizmet
ŞişliBölge
Hakkında

Nefes Güzellik Merkezi

Nefes Güzellik Merkezi, Şişli, İstanbul hizmet veren profesyonel bir Güzellik Merkezi. Salon, 31 değerlendirme üzerinden 5/5 puan ortalamasına sahiptir. Randevu, fiyat ve hizmet ayrıntıları için salonla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Salon türüGüzellik Merkezi
BölgeŞişli / İstanbul
Çalışma saatleriHaftalık saatler iletişim bölümünde
ProfilKuaförlerim salon rehberi
Hizmetler

Sunulan işlemler

Hizmet ayrıntıları ve uygunluk için salonla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet listesi henüz eklenmemiş.
İletişim

Salona ulaşın

Abide-i Hürriyet Cd No:213 Daire:8
Pazartesi09:00 – 21:00
Salı09:00 – 21:00
Çarşamba09:00 – 21:00
Perşembe09:00 – 21:00
Cuma09:00 – 21:00
Cumartesi09:00 – 21:00
Pazar09:00 – 21:00
Yol tarifi al
SSS

Sık sorulan sorular

Nefes Güzellik Merkezi nerede bulunuyor?

Nefes Güzellik Merkezi, Abide-i Hürriyet Cd No:213 Daire:8 adresinde hizmet vermektedir.

Nefes Güzellik Merkezi hangi hizmetleri veriyor?

Hizmet listesi profil üzerinde güncellendikçe burada gösterilir.

Nefes Güzellik Merkezi ile nasıl iletişime geçebilirim?

0547 633 37 38 numarasını arayabilir veya WhatsApp bağlantısını kullanabilirsiniz.

Salon sahipleri için

Bu salon sizin mi?

Daha fazla görünürlük. Daha fazla müşteri. Daha profesyonel işletme.

Nefes Güzellik Merkezi sayfasını ücretsiz sahiplenin; salonunuzu, randevularınızı ve muhasebenizi tek panelden yönetin.

  • Salon sayfanız sizde: fotoğraf, hizmet, fiyat ve çalışma saatleri
  • Online randevu: 7/24 açık takvim, SMS hatırlatma
  • Ücretsiz ön muhasebe: gelir-gider, kasa, veresiye, stok, personel primi
  • AI saç analizi: 3 fotoğrafla yüz şekli ve model önerisi
  • Marketplace: onaylı toptancılardan %50'ye varan indirim
  • Kuaför Puanı: 500 hoş geldin puanı, seviye arttıkça indirim
Ücretsiz Sahiplen Nasıl sahiplenilir? Kurulum yok · Kredi kartı yok · Aylık ücret yok
Hemen Ara0547 633 37 38 Salona MesajWhatsApp'tan yazın