Bayan Kuaförü

Rabia Bayan Kuaförü

Odunpazarı / Eskişehir
5.0· Google'da 136 değerlendirme

Odunpazarı / Eskişehir bölgesinde hizmet veren bayan kuaförü. Saç boyama, Ağda, Balyaj ve daha fazlası için hizmetleri, çalışma saatlerini, yorumları ve konumu bu sayfada bulabilirsiniz.

Rabia Bayan Kuaförü
KonumOdunpazarı / Eskişehir
5.0Google Puanı
136Google Yorumu
8Hizmet
OdunpazarıBölge
Hakkında

Rabia Bayan Kuaförü

Rabia Bayan Kuaförü, Odunpazarı, Eskişehir hizmet veren profesyonel bir Bayan Kuaförü. Rabia Bayan Kuaförü bünyesinde Saç boyama, Ağda, Balyaj, Fön gibi öne çıkan işlemler sunulmaktadır. Salon, 136 değerlendirme üzerinden 5/5 puan ortalamasına sahiptir. Randevu, fiyat ve hizmet ayrıntıları için salonla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Salon türüBayan Kuaförü
BölgeOdunpazarı / Eskişehir
Çalışma saatleriHaftalık saatler iletişim bölümünde
ProfilKuaförlerim salon rehberi
Hizmetler

Sunulan işlemler

Hizmet ayrıntıları ve uygunluk için salonla iletişime geçebilirsiniz.

Saç boyama
Ağda
Balyaj
Fön
Keratin tedavileri
Kıvırcık saç
Makyaj hizmetleri
Ombre saç rengi
İletişim

Salona ulaşın

Esnaf Sarayı Yanı Migros, Arifiye mahallesi iki Eylül, Karşısı No:25
Pazartesi09:00 – 20:30
Salı09:00 – 20:30
Çarşamba09:00 – 20:30
Perşembe09:00 – 20:30
Cuma09:00 – 20:30
Cumartesi09:00 – 20:30
Pazar12:00 – 20:00
Yol tarifi al
SSS

Sık sorulan sorular

Rabia Bayan Kuaförü nerede bulunuyor?

Rabia Bayan Kuaförü, Esnaf Sarayı Yanı Migros, Arifiye mahallesi iki Eylül, Karşısı No:25 adresinde hizmet vermektedir.

Rabia Bayan Kuaförü hangi hizmetleri veriyor?

Saç boyama, Ağda, Balyaj, Fön, Keratin tedavileri, Kıvırcık saç, Makyaj hizmetleri, Ombre saç rengi ve benzeri işlemler sunulmaktadır.

Rabia Bayan Kuaförü ile nasıl iletişime geçebilirim?

0507 125 27 98 numarasını arayabilir veya WhatsApp bağlantısını kullanabilirsiniz.

Salon sahipleri için

Bu salon sizin mi?

Daha fazla görünürlük. Daha fazla müşteri. Daha profesyonel işletme.

Rabia Bayan Kuaförü sayfasını ücretsiz sahiplenin; salonunuzu, randevularınızı ve muhasebenizi tek panelden yönetin.

  • Salon sayfanız sizde: fotoğraf, hizmet, fiyat ve çalışma saatleri
  • Online randevu: 7/24 açık takvim, SMS hatırlatma
  • Ücretsiz ön muhasebe: gelir-gider, kasa, veresiye, stok, personel primi
  • AI saç analizi: 3 fotoğrafla yüz şekli ve model önerisi
  • Marketplace: onaylı toptancılardan %50'ye varan indirim
  • Kuaför Puanı: 500 hoş geldin puanı, seviye arttıkça indirim
Ücretsiz Sahiplen Nasıl sahiplenilir? Kurulum yok · Kredi kartı yok · Aylık ücret yok
Hemen Ara0507 125 27 98 Salona MesajWhatsApp'tan yazın