Bayan Kuaförü

Soft Bayan Kuaförü

Zeytinburnu / İstanbul
4.3· Google'da 87 değerlendirme

Zeytinburnu / İstanbul bölgesinde hizmet veren bayan kuaförü. Saç boyama, Ağda, Gelin başı ve daha fazlası için hizmetleri, çalışma saatlerini, yorumları ve konumu bu sayfada bulabilirsiniz.

Soft Bayan Kuaförü
KonumZeytinburnu / İstanbul
4.3Google Puanı
87Google Yorumu
7Hizmet
ZeytinburnuBölge
Hakkında

Soft Bayan Kuaförü

Soft Bayan Kuaförü, Zeytinburnu, İstanbul hizmet veren profesyonel bir Bayan Kuaförü. Soft Bayan Kuaförü bünyesinde Saç boyama, Ağda, Gelin başı, Kıvırcık saç gibi öne çıkan işlemler sunulmaktadır. Salon, 87 değerlendirme üzerinden 4.3/5 puan ortalamasına sahiptir. Randevu, fiyat ve hizmet ayrıntıları için salonla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Salon türüBayan Kuaförü
BölgeZeytinburnu / İstanbul
Çalışma saatleriHaftalık saatler iletişim bölümünde
ProfilKuaförlerim salon rehberi
Hizmetler

Sunulan işlemler

Hizmet ayrıntıları ve uygunluk için salonla iletişime geçebilirsiniz.

Saç boyama
Ağda
Gelin başı
Kıvırcık saç
Makyaj hizmetleri
Saç kaynaklama
Topuz
İletişim

Salona ulaşın

Sümer Şehit er Davutpaşa sok, No 1/ac, 34020 Zeytinburnu/İstanbul
PazartesiKapalı
Salı09:00 – 20:30
Çarşamba09:00 – 20:30
Perşembe09:00 – 20:30
Cuma09:00 – 20:30
Cumartesi09:00 – 20:30
Pazar09:00 – 20:30
Yol tarifi al
SSS

Sık sorulan sorular

Soft Bayan Kuaförü nerede bulunuyor?

Soft Bayan Kuaförü, Sümer Şehit er Davutpaşa sok, No 1/ac, 34020 Zeytinburnu/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Soft Bayan Kuaförü hangi hizmetleri veriyor?

Saç boyama, Ağda, Gelin başı, Kıvırcık saç, Makyaj hizmetleri, Saç kaynaklama, Topuz ve benzeri işlemler sunulmaktadır.

Soft Bayan Kuaförü ile nasıl iletişime geçebilirim?

0212 546 38 34 numarasını arayabilir veya WhatsApp bağlantısını kullanabilirsiniz.

Salon sahipleri için

Bu salon sizin mi?

Daha fazla görünürlük. Daha fazla müşteri. Daha profesyonel işletme.

Soft Bayan Kuaförü sayfasını ücretsiz sahiplenin; salonunuzu, randevularınızı ve muhasebenizi tek panelden yönetin.

  • Salon sayfanız sizde: fotoğraf, hizmet, fiyat ve çalışma saatleri
  • Online randevu: 7/24 açık takvim, SMS hatırlatma
  • Ücretsiz ön muhasebe: gelir-gider, kasa, veresiye, stok, personel primi
  • AI saç analizi: 3 fotoğrafla yüz şekli ve model önerisi
  • Marketplace: onaylı toptancılardan %50'ye varan indirim
  • Kuaför Puanı: 500 hoş geldin puanı, seviye arttıkça indirim
Ücretsiz Sahiplen Nasıl sahiplenilir? Kurulum yok · Kredi kartı yok · Aylık ücret yok
Hemen Ara0212 546 38 34 Salona MesajWhatsApp'tan yazın