Güzellik Merkezi

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi

Antakya / Hatay
1.0· Google'da 1 değerlendirme

Antakya / Hatay bölgesinde hizmet veren güzellik merkezi. Ağda, Brezilya ağdası, Lazer epilasyon ve daha fazlası için hizmetleri, çalışma saatlerini, yorumları ve konumu bu sayfada bulabilirsiniz.

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi
KonumAntakya / Hatay
1.0Google Puanı
1Google Yorumu
8Hizmet
AntakyaBölge
Hakkında

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi, Antakya, Hatay hizmet veren profesyonel bir Güzellik Merkezi. Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi bünyesinde Ağda, Brezilya ağdası, Lazer epilasyon, Makyaj hizmetleri gibi öne çıkan işlemler sunulmaktadır. Salon, 1 değerlendirme üzerinden 1/5 puan ortalamasına sahiptir. Randevu, fiyat ve hizmet ayrıntıları için salonla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Salon türüGüzellik Merkezi
BölgeAntakya / Hatay
Çalışma saatleriHaftalık saatler iletişim bölümünde
ProfilKuaförlerim salon rehberi
Hizmetler

Sunulan işlemler

Hizmet ayrıntıları ve uygunluk için salonla iletişime geçebilirsiniz.

Ağda
Brezilya ağdası
Lazer epilasyon
Makyaj hizmetleri
Manikür
Microblading
Saç kaynaklama
Örgü
İletişim

Salona ulaşın

Akasya, 148.sokak, 31030 Antakya/Hatay
Pazartesi08:00 – 20:00
Salı08:00 – 20:00
Çarşamba08:00 – 20:00
Perşembe08:00 – 20:00
Cuma08:00 – 20:00
Cumartesi08:00 – 20:00
PazarKapalı
Yol tarifi al
SSS

Sık sorulan sorular

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi nerede bulunuyor?

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi, Akasya, 148.sokak, 31030 Antakya/Hatay adresinde hizmet vermektedir.

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi hangi hizmetleri veriyor?

Ağda, Brezilya ağdası, Lazer epilasyon, Makyaj hizmetleri, Manikür, Microblading, Saç kaynaklama, Örgü ve benzeri işlemler sunulmaktadır.

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi ile nasıl iletişime geçebilirim?

0533 661 08 78 numarasını arayabilir veya WhatsApp bağlantısını kullanabilirsiniz.

Salon sahipleri için

Bu salon sizin mi?

Daha fazla görünürlük. Daha fazla müşteri. Daha profesyonel işletme.

Salon Tuğba Cengiz Güzellik Merkezi sayfasını ücretsiz sahiplenin; salonunuzu, randevularınızı ve muhasebenizi tek panelden yönetin.

  • Salon sayfanız sizde: fotoğraf, hizmet, fiyat ve çalışma saatleri
  • Online randevu: 7/24 açık takvim, SMS hatırlatma
  • Ücretsiz ön muhasebe: gelir-gider, kasa, veresiye, stok, personel primi
  • AI saç analizi: 3 fotoğrafla yüz şekli ve model önerisi
  • Marketplace: onaylı toptancılardan %50'ye varan indirim
  • Kuaför Puanı: 500 hoş geldin puanı, seviye arttıkça indirim
Ücretsiz Sahiplen Nasıl sahiplenilir? Kurulum yok · Kredi kartı yok · Aylık ücret yok
Hemen Ara0533 661 08 78 Salona MesajWhatsApp'tan yazın